Buzlu (kumlama) Cam Filmleri  


Cam üzerine uygulanan kumlama cam (buzlu cam) efekti veren özel folyolar sayesinde, çalışma ve yaşam alanlarımız daha estetik ve güvenlikli olacaktır. Kumlu folyo / buzlu folyo tabir edilen kendinden yapışkanlı ürünler, renksiz şeffaf camlara uygulandığında her iki yönden de kumlanmış / buzlu efekti verir.

Kumlu folyo dediğimiz ürünün naturel rengi, hafif simli buzlu cam görünümündedir.
Tercih edilirse dijital baskı yöntemi ile dilediğimiz renkte buzlu cam görüntüsü elde edebiliriz.

Dijital baskı yapılabilme özelliğine sahip bu cam filmlerin üzerine fotoğraf kalitesinde imajlar veya istenilen boyutta renkli grafikler uygulanılabilir.

Ayrıca folyo kesici özel makinelerde (plotter) vektörel hazırlanan tüm imaj ve grafikleri dekupe ederek özel görüntüler oluşturabiliriz.

Şeffaf camlarda seperatör amaçlı tercih edilen folyolar cama yapıştırılarak uygulanır. Islak uygulama tekniği ile kısa sürede yapıştırılan 75 mikronluk folyolar oda sıcaklığında 2-3 gün içerisinde sertleşerek cam yüzeyde kusursuz bir tutunma sağlar. Görsel anlamda alternatifsiz etkiye sahip olan bu özel uygulamaları ısıtarak istediğimiz zaman cam yüzeye zarar vermeden temizleyebiliriz.

Şeffaf cam ve kapılara kısmi desenli film kaplamaları olası çarpma ve yaralanmaları önler. 
Cam yüzeyin komple kaplanması yine olası bir kaza sırasında camın kırılarak dağılmasını engeller.

Parlama ve yansımaları önleyen buzlu cam filmleri şeffaf cama uygulandığında, klasik buzlu cam görüntüsü ile istenmeyen görüntüleri engeller, ışık geçirgenliğini tamamen kapatmaz aydınlık görünümü muhafaza eder.

UV koruma özelliği taşıyan buzlu cam filmleri uygulandığı mekanlara derinlik kazandırır.
Sınırsız desen / motif seçenekleri ile modern görüntüler elde edilir.            

Kurumsal firmaların cam departman bölmeleri ve cam kapılarına uygulanan filmler profesyonel aplikasyon ekibimiz tarafından titizlikle uygulanır.

Panel Grafik Reklam Hizmetleri, cam grafikleri baskı kesim ve uygulama alanında,
prestijli adreslere 12 yıldır aralıksız hizmet vermektedir.      

İç mekan ve dış mekana uyumlu olan cam folyo ve filmleri ile ilgili örnekler ve referanslar için yetkililerimizle irtibat kurabilirsiniz.

Klasik seperatör imajlarının dışında özel tasarımlar için bizlerden mail yolu ile tasarım isteyebilir, dilerseniz firmamızı ziyaret edebilirsiniz.Buzlu cam efektli folyo kullanım alanları

* Mağaza vitrin camları film uygulamaları

* Şirket içi cam bölme desenleri

* Bina içi cam paravan desenleri

* Cam kapı ve departman bölmeleri

* Cam balkonlar ve cam korkuluklar

* Otomatik cam kapılar

 

 

 

 


   

 

     
     
  Dijital Baskı poster Sticer Etiket FOLYOKesim SERİGRAF Baskı Ataşehir printing branda AFİŞ vinil Pankart Vitrin Reklamları Dönkart CAM FİLMLERİ Kumlama Cam Filmleri Özel Tasarımlar Vektörel Kesim Plotter CNC Lazer
Strafor Harf LOGO kesim Pleksi Reklam Panoları Bina içi Yönlendirme panoları
Cam bölme dekorları İmaj Kanvas baskı Duratrans Film Metal Etiket baskıları
Paslanmaz Harf Rölyef Logo Harf Ataşehir BUZLU FOLYO Poster baskı LEVHA ikaz levhaları PVC PANO cam dekorları Shoowroom Reklamları Artistik Panolar Yapışkanlı Poster REKLAM digital printing Frosted Window Film Uyarı levhalar